Voor het maken van een afspraak kan u de therapeut rechtstreeks contacteren. Voor algemene informatie kan u terecht op info@totaalpraktijk.be

Kinesitherapie

  • Francis Buyse          

  • Sofie Demeulenaere      

Dieetkunde

  • Lieselotte Thyssen     

  • Trees Peersman  

Psychologie

  • Filip Noppe        

  • Sare De Caster        

Vroedkunde

  • Bénédicte Balliu     

Podologie

  • Amélie Himpe     

0479/73.69.55    francis@totaalpraktijk.be

0473/61.93.19    sofie@totaalpraktijk.be

0472/06.90.44    lieselotte@totaalpraktijk.be

0476/27.99.89    trees@totaalpraktijk.be

0472/54.87.72    filip@totaalpraktijk.be

0472/58.56.25    sare@totaalpraktijk.be

0476/76.10.60    benedicte@totaalpraktijk.be

0499/52.93.94    amelie@totaalpraktijk.be

VISIT

US

Dendermondesteenweg 189

9070 Destelbergen

© 2023 BY TOTAAPRAKTIJK PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

info@totaalpraktijk.be - Dendermondesteenweg 189 - 9070 Destelbergen

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon